Naše kočičky

Na naše kočičí miláčky se můžete podívat zde.


Nestor Siberian Sapphire UA/CZ

Sibiřský kocour, černý tečkovaný s bílou (SIB n09 24) * 10.1:2023

Nestorek k nám přijel z výborné ukrajinské chovatelské stanice. Zamilovala jsem se do jeho krásných zelených očí a dobráckého výrazu. Nestorek je středně velký kocourek, s velmi kvalitní srstí. Má krásnou hlavu, silnou bradu, silné tváře. Velmi dobrou a přátelskou povahu.

Nestorek je kompletně očkovaná. FeLV, FIV, PKdef, HCM a PKD negativní. Krevní skupina A/A. 

Laposchka Zolotoje kolco, CZ

Sibiřská kočka, černá tečkovaná (SIB n 24) * 16. 5. 2020

Lapí je z výborné české chovatelské stanice. Když jsem viděla malou Lapí, tak jsem neodolala a zeptala se, zda by nemohla mít svůj nový domov u nás. Znám předky Lapí už dlouho a toužila jsem mít kočičku. K mé velké radosti bylo odsouhlaseno a já se 22.8.2020 vypravila vlakem do Ostravy. Cestu vlakem s výlukami nebudu raději popisovat. Obdivuji malou Lapí, že vše zvládla a byla nakonec klidnější, než já. Lapí je středně velká kočička, s krásnou hlavou, dobrou stavbou těla i srstí, správným sibiřským pohledem a má krásné zelené oči. Lapí je již hrdou maminkou dvou vrhů, velmi dobrá, pečlivá kočičí maminka. 

Lapí je kompletně očkovaná. FeLV, FIV, PKdef, HCM a PKD negativní.

Elysia Siberian Lights,CZ

Sibiřská kočka, modrá želvovinová mramorovaná s bílou (SIB g 09 22¨) *17.6.2018.

Elyska je kočička z naší chovatelské stanice. Má velmi hezkou, hlavu s krásným profilem, širokými lícními kostmi, čumáčkem, správně posazená ouška a pěkný tvar očí. Pěkné zbarvení i kvalitu srsti. Elyska je naše upovídaná kočičí královna, která musí u všeho asistovat. Elyska je už hrdá maminka třech vrhů.

Elyska je kompletně očkovaná. FeLV, FIV, PKdef, HCM a PKD negativní. Krevní skupina A/A.

Iola Siberian Lights, CZ

Sibiřská kočka, černě želvovinová mramorovaná s bílou (SIB f 09 22) * 29. 7. 2021 

Iolka je náš odchov a naše nejmladší kočička. Je velmi mazlivá, hravá a u všeho moc ráda asistuje. Iolka má krásnou a kvalitní srst, velmi dobrou stavbu těla a typ.

Iola je kompletně očkovaná. FeLV, FIV, PKdef, HCM a PKD negativní. Krevní skupina A/A.

Dikovinka Moya Verooka BY,CZ

černě želvovinová mramorovaná s bílou (SIB f0922*14.8.2013

Dikovinka k nám přijela z výborné běloruské chovatelké stanice. Dikovinka má velmi hezkou, typovou hlavu s krásným profilem, širokými lícními kostmi, širokým čumáčkem, správně posazená ouška a pěkný tvar očí. Silnou kostru, pěkné zbarvení i kvalitu srsti. Z Diky vyrostla velká kočka s krásnou váhou 7,5kg. Dikovinka je již kastrovaná. 

Dikovinka je kompletně očkovaná vč. FeLV. FeLV, FIV, Pkdef negativní. HCM a PKD negativní.